Yıllardır boost piyasasında hizmet ettikten sonra daha iyi hizmet ve daha uygun fiyat verebilmek amacıyla kurulmuş ve piyasadaki en iyi boosterları aynı çatı altında toplamış bir profesyonel boost hizmetidir. Ekibinin tamamı Grandmaster, Challenger ve eski profesyonel oyunculardan oluşmaktadır.

*Üye girişi yapın.

*Lol Boost sayfasından sipariş bilgilerinizi doldurun ve 'siparişi oluştur' butonuna basın. Bu sırada ödeme yapacağınız hesabın ad-soyad bilgileri ve lol hesap bilgilerinizi girmeniz beklenecektir

*Havale yapmak istediğiniz bankayı seçin. Açılan ekranda seçtiğiniz bankanın hesap bilgileri gözükecektir. Havalenin açıklama kısmına league of legends oyun için adınızı yazın.

*Saat 11:00-17:00 içerisinde ödemeyi yaptıysanız en geç 3 saat içinde atamanız yapılacak ve boost işleminize başlanacaktır. Bu saatler dışında ise ödemeniz bir sonraki mesai saati içerisinde işleme alınacaktır.

Eloboost, liginizin profesyonel oyuncular tarafından yükseltilmesi işlemidir. Fiyatlarımız işlemin zorluğu ve uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

Mevcut sezon süresince ilk 10 dereceli maçınız sonucunda kazandığınız maç sayısına göre bir kümeye yerleştirilirsiniz. Sizi mümkün olan en iyi ligten başlatacağımızı garanti ediyoruz.

Challenger boost ustalık ve üstü oyunculara verilen bir hizmettir. Dilediğiniz miktarda puan yükseltmeniz mümkündür.

Hesabınızın boost esnasında çalınması, zarar gelmesi mümkün değildir. Hesabınız boost işlemi sırasında bir zarar görürse hesabınızın değeri hesaplanır ve eşit değerde başka bir hesap size teslim edilir.

Eloboost kaynaklı ban yemeniz çok düşük bir ihtimaldir. Eloboost sırasında ban yerseniz size hesabınıza eşit değerde bir hesap teslim ediyoruz. Hemen alttaki soruyu da okumanızı öneririz.

Riotun konum kaynaklı şüphelerini engellemek için sipariş oluşturmadan önce ve boost işlemi tamamlanmadan sonra minimum 3 saat hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir.

Hiçbir şekilde 3. parti yazılım kullanmıyoruz.

Oyun esnasında oyun ve arkadaş sohbetinden gelen hiçbir mesaja kesinlikle cevap verilmez ve münakaşaya girilmez.